Geleneksel üretim bilgi ve tecrübemizi, bilimsellikle< bütünleştirip sizleri olumlu sonuçlara götüren en faydalı ürünleri sunmayı amaç edindik. Ürettiğimiz butik ürünler doğadan elde edildiği saflıkta ve etkidedir.

İletişim Kanallarımız

Sepetim
0,00 
SABUN

KANTARON ÖZLÜ SABUN
İçeriğinde bulunan yoğun kantaron yağı ve kullanılan zeytinyağının saf olması sebebi ile her iki yağında iyileştirme özelliğini barındırır. Saç ve vücut temizliğinde düzenli kullanımlarda saçınıza canlılık kazandırarak güçlenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki biberiye yağı sayesinde vücudunuzu dinlendirip yorgunluk hissini azaltmaya yardımcı olur ve cildi besler.

sabun-4
sabun-3

BUĞDAY ÇİMİ ÖZLÜ SABUN
Ürünümüz Kantaron yağı, Zeytinyağı, Biberiye yağı ve doğal, genetiği oynanmamış buğday çimi içermektedir. Buğday çimi içerisinde yükse oranda sıvı oksijen ve %70 klorofil barındırır. Sıvı oksijen ve klorofil toksin maddelerin atımına yardımcı olur, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinin yanı sıra dünyada kansere karşı en güçlü koruma sağlayan “Leadril” içermektedir. Cildi temizleme özelliğinin yanı sıra, cildinizi besler, dinlendirir.

LAVANTA ÖZLÜ SABUN
Lavanta sabunu, lavanta tohumu, yağı ve çiçeklerinden oluşan ferahlatıcı, rahatlatıcı, uyarıcı ve hoş kokulu bir sabundur. Cilde canlılık ve tazelik kazandıran, sağlık için oldukça faydalı bir sabundur. Kurumuş lavantanın tohumları çıkarılarak, pişmekte olan zeytinyağı sabununun hamuruna ilave edilir. İçeriğine lavanta esansı katılmadan yapılan sabunlar, kurudukça tarçın rengine dönmektedir. Doğal olarak üretilen sabunlarda tohum parçaları düzensiz olarak bulunur. Sabunda keskin lavanta kokusu yerine, zeytinyağı kokusu baskındır. İçinde bulunan tohum parçacıkları doğal peeling özelliğine sahiptir.

sabun-2