Geleneksel üretim bilgi ve tecrübemizi, bilimsellikle< bütünleştirip sizleri olumlu sonuçlara götüren en faydalı ürünleri sunmayı amaç edindik. Ürettiğimiz butik ürünler doğadan elde edildiği saflıkta ve etkidedir.

İletişim Kanallarımız

Sepetim
0,00 
Hakkımızda
Geleneksel üretim bilgi ve tecrübemizi, bilimsellikle bütünleştirip sizleri olumlu sonuçlara götüren en faydalı ürünleri sunmayı amaç edindik. Ürettiğimiz butik ürünler doğadan elde edildiği saflıkta ve etkidedir.
Farmafarm kimdir?
Geçmişten bugüne süregelen tıbbı ve aromatik yağlar hakkındaki bilgilerimizle doğadan ve doğallığına dokunmadan uçucu yağlar ve hidrosoller (Bitki saf suları), ata tohumları ile gelenekselden bilimsele soğuk sıkım sabit yağlar üretiyoruz. Bu ürettiğimiz yağlar ile bitkisel kozmetik ürünler üretmekteyiz. Bitki ve tohumlarımızı Farmafarm tıbbi ve aromatik bitki tarlamızda çevresel kirlilikten etkilenmeyen yüksek rakım dört tarafı ormanlık alanda yetiştirmekteyiz. Firmamız sağlık turizm bölgesi olan Denizli / Hasköy’de Küçük bir köy yerleşkesinde bulunup, ISO 22000:2005 ve GMP üretim belgelidir. Ürettiğimiz sabit ve aromatik yağlarımız T.C. Tarım Bakanlığı, kozmetik ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı (Ü.T.S.) bildirimlidir. Tüm üretmiş olduğumuz ürünlerimiz mevsimsel ve butik üretimdir.

Doğaya ve doğallığa düşkün yaşam felsefemiz, 300 yıllık kantaron üretim bilgimiz, az ama öz üretimimiz ve bilimsel testlerde ulaştığımız sonuçlar bizi farklı ve güçlü kılıp, doğaya ve çevreye saygılı ürünler üretmemizi sağlıyor.

Kullandığımız bitkileri ve bitki tohumlarını; çoğunlukla Biotaron bahçelerinden sentetik ilaç ve gübre kullanmadan doğada yetiştiği şekliyle, kent ormanından ve kirlilikten uzak yüksek rakımlardan, genetiği oynanmamış yerli tohumlardan elde etmekteyiz.

Geleneksel üretim yağlar ile oluşturduğumuz kozmetik grubumuz, bilindik kozmetikten farklı üretim ve formüller grubudur.

Denizli ve Ege Bölgesinin, endemik bitki ve tohum yağlarının güçlü bileşenleriyle ürettiğimiz ürünlerle öncelikle sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz.

Biotaron markalı ürünler doğadan size ulaşıncaya kadar firmamız tarafından  aynı saflıkta korunarak üretilmektedir.

Gelenekselin bilimsele uyarlanması olarak nitelendirebileceğimiz Biotaron Kozmetik Serimizi beğeninize sunuyoruz.
0
Your Cart is empty