Cilt Kremi

krem-gunlukbakim-kantaronLEO_9151_960x960

KURU ve KARMA CİLTLER İÇİN GÜNLÜK BAKIM KREMİ

Biotaron Günlük Bakım Kremi hücre canlanmasını geliştirerek cildin nem kazanma kapasitesini artırmaya ve dış faktörlere karşı, cildin yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı olur. Kantaron çiçeğinden elde edilen Hiparisin ve Hiperforin denilen çok yönlü aktif bileşenler kremin kalbini oluşturur. Hiçbir şekilde hayvansal yağ, paraben, mineral yağ, silikon, peg emilimleri ve renklendirici içermez. Cildinizi Buğday Çimi özlü sabun ile temizledikten sonra bir miktar ürünü dairesel hareketlerle boyun bölgesi dahil günde iki defa uygulayınız.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN YENİLEYİCİ E VİTAMİNLİ GECE BAKIM KREMİ

Biotaron E Vitaminli Gece Bakım Kremi içeriğindeki E Vitamini topcukları ve kantaron çiçeğinden elde edilen kantaron yağı cildin elastikiyetini toparlamaya, yenilemeye, serbest radikallerden cildinizi korumaya, yaşlanma etkilerini geciktirmeye yardımcı olur. Hiçbir şekilde hayvansal yağ, paraben, mineral yağ, silikon, peg emilimleri ve renklendirici içermez. Cildinizi Buğday Çimi özlü sabun ile temizledikten sonra bir miktar ürünü dairesel hareketlerle boyun bölgesi dahil gece yatmadan önce uygulayınız. Daha fazla fayda sağlamak için gün içerisinde cildinize uygun günlük bakım kremlerimizden birini kullanınız.

krem-gecekrem-LEO_9152_960x960
krem-gunlukbakim-kantaron-LEO_9143_960x960

YAĞLI CİLTLER İÇİN GÜNLÜK BAKIM KREMİ

Biotaron Günlük Bakım Kremi hücre canlanmasını geliştirerek, yağlı ciltlerdeki fazla yağın giderilmesine, cildin nem kazanma kapasitesini artırmaya ve dış faktörlere karşı korumaya, cildin yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı olur. Kantaron çiçeğinden elde edilen Hiparisin ve Hiperforin denilen çok yönlü aktif bileşenler kremin kalbini oluşturur. Hiçbir şekilde hayvansal yağ, paraben, mineral yağ, silikon, peg emilimleri ve renklendirici içermez. Cildinizi Buğday Çimi özlü sabun ile temizledikten sonra bir miktar ürünü dairesel hareketlerle boyun bölgesi dahil günde iki defa uygulayınız.