We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Hakkımızda
Geleneksel üretim bilgi ve tecrübemizi, bilimsellikle bütünleştirip sizleri olumlu sonuçlara götüren en faydalı ürünleri sunmayı amaç edindik. Ürettiğimiz butik ürünler doğadan elde edildiği saflıkta ve etkidedir.

Doğaya ve doğallığa düşkün yaşam felsefemiz, 300 yıllık kantaron üretim bilgimiz, az ama öz üretimimiz ve bilimsel testlerde ulaştığımız sonuçlar bizi farklı ve güçlü kılıp, doğaya ve çevreye saygılı ürünler üretmemizi sağlıyor.

Kullandığımız bitkileri ve bitki tohumlarını; çoğunlukla Biotaron bahçelerinden sentetik ilaç ve gübre kullanmadan doğada yetiştiği şekliyle, kent ormanından ve kirlilikten uzak yüksek rakımlardan, genetiği oynanmamış yerli tohumlardan elde etmekteyiz.

Geleneksel üretim yağlar ile oluşturduğumuz kozmetik grubumuz, bilindik kozmetikten farklı üretim ve formüller grubudur.

Denizli ve Ege Bölgesinin, endemik bitki ve tohum yağlarının güçlü bileşenleriyle ürettiğimiz ürünlerle öncelikle sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz.

Biotaron markalı ürünler doğadan size ulaşıncaya kadar firmamız tarafından  aynı saflıkta korunarak üretilmektedir.

Gelenekselin bilimsele uyarlanması olarak nitelendirebileceğimiz Biotaron Kozmetik Serimizi beğeninize sunuyoruz.